خانه / اخبار / نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی: یکی از مأموریت‌های ما در حوزه نمایندگی ولی فقیه فرهنگ سازی و جریان سازی برای نهادینه شدن مدیریت جهادی است

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی: یکی از مأموریت‌های ما در حوزه نمایندگی ولی فقیه فرهنگ سازی و جریان سازی برای نهادینه شدن مدیریت جهادی است

حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در جلسه مشترک مدیران کانون‌های جهادگران، سنگرسازان بی‌سنگر و بازنشستگان حضور یافت. وی در این جلسه اظهار داشت: روحیه با نشاط، اخلاص و کار شما بسیار ارزشمند است و روحیه جهادی شما به انسان روحیه می‌دهد و این روحیه بیشتر باید به جامعه معرفی شود.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی افزود: هویت شما نشأت گرفته از هویت و دستاوردهای جهادی است و یکی از مأموریت‌های ما در حوزه نمایندگی ولی فقیه فرهنگ سازی و جریان سازی برای نهادینه شدن مدیریت جهادی است و همه باید کمک کنند تا بتوانیم ساماندهی مناسبی در این زمینه به عمل آید و هم افزایی لازم صورت پذیرد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی گفت: جهادگران هویت خود را با کار و عمل بدست آورده‌اند و نهادهایی مانند سپاه و جهاد با خون و عمل، خودشان را تثبیت کرده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی در ادامه اظهار داشت: کانون‌های جهادکشاورزی بایستی با شناسایی و ساماندهی گروه‌های علاقه‌مند بویژه جوانان و با ایجاد هسته‌های جهادی و راه اندازی اردوهای جهادی روحیه و فرهنگ جهاد را در عرصه‌های مختلف تقویت کنند.

وی افزود: شخصیت جمعی شما همان هویت جهادی است که باید محکم، قوی و زنده نگه داشته شود.

نماینده ولی فقیه تأکید کرد: برای بازنشستگان جهادکشاورزی حتما باید طرح‌ها و برنامه‌های انگیزه آفرین ارائه نمود و شرایطی فراهم شود که از ظرفیت‌های ایشان بخوبی استفاده نمایند و نگذاریم که به انزوا کشیده شوند..

وی گفت: در کار جهادی جریان سازی اجتماعی خیلی مهم است و نگذارید این چراغ خاموش شود، باید فرهنگ و مدیریت جهادی در جامعه و بویژه در نسل جوان زنده بماند.

حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی بیان داشت: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی در وزارت جهادکشاورزی، شما عزیزانی هستید که آب‌دیده جبهه و جنگ و دلسوز نظام و انقلابید. وی گفت: ازتمام ظرفیت‌های کشور حتی ائمه جمعه نیز برای ترویج تفکر جهادی و زنده نگه داشتن فرهنگ و مدیریت جهادی استفاده خواهم کرد.

نماینده ولی فقیه در ادامه گفت: شما با هویت اخلاص، خدمت، ایثار و شهادت می‌توانید سرمایه ارزشمند جهاد وحرکتهای جهادی را حفظ نمایید و باید تمام سرمایه‌های انسانی، فرهنگی و اجتماعی را در این زمینه بکار گرفت.

اینجانب و حوزه نمایندگی ولی فقیه با تمام قدرت و توان در خدمت شما هستم و از حضور در جمع شما لذت می‌برم و بستر برای کار جهادی هم خیلی آماده است.

همچنین ببینید

پیام مدیر عامل مرکز حلال بمناسبت “ناتال”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *