خانه / اخبار / نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی: در دنیای امروز تحول ارتباطات از تحول صنعتی مهم‌تر است

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی: در دنیای امروز تحول ارتباطات از تحول صنعتی مهم‌تر است

مدیرکل دفتر امور بین الملل و سازمانهای تخصصی وزارت جهادکشاورزی به همراه همکاران آن دفتر با نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی در این دیدار اظهار داشت: در دنیای امروز تحول ارتباطات از تحول صنعتی مهم تر است.

وی گفت: فناوری اطلاعات امروز توانسته کره زمین را به دهکده تبدیل کند و این ارتباطات سبک زندگی بشر را تغییر داده و فرهنگ را دگرگون کرده است.

نماینده ولی فقیه افزود: دنیای ما به دنبال یکپارچکی جهان است و فرهنگ غالب، فرهنگ غرب است و ضمن اینکه فرصتها را ایجاد کرده، تهدید هم برای جامعه بشری بوجود آمده و باید سعی کنیم با ابزار تاریخ و تمدن هویت ملی را حفظ نماییم.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی خاطر نشان کرد: دسترسی به منابع خبری برای سرعت در انتقال خبر در دنیا و توانمندی تحلیل خبر را قدرت اطلاعاتی می گویند و این قدرت از قدرت هسته ای مهمتر است.

وی در ادامه گفت: وزارت جهادکشاورزی امروزه باید در سطح جهان نگاه توسعه داشته باشد و مجموعه شما کار بسیار ارزشمندی دارد و شما پیام رسان این ملت هستید و شما را باید به عنوان یک نیروی ترویجی، جهادی به حساب آورد.

نماینده ولی فقیه تاکید کرد: دشمن برای جلوگیری از تولید در بخش کشاورزی ما تلاش می کند و شما می توانید در حوزه کاری خودتان با دیپلماسی کشاورزی کارها را پیش ببرید و کشور را به جهانیان معرفی کنید.

همچنین ببینید

پیام مدیر عامل مرکز حلال بمناسبت “ناتال”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *